Španělský večírek - Flamenco

španělské flamenko, španělský program

Ohnivé španělské slunce rozpalující mořské pobřeží, temperamentní ženy tančící v rytmu flamenca na divoké rytmy španělských kytar a za doprovodu kastanět. Silní a vášnivý muži porovnávající své síly v elegatních šermířských duelech. Zažijte atmosféru horkého Španělska i u nás a nechte se strhnout profesionálním programem v podání odborníků.


Španělský program

Zajistíme různé tématické programy pro španělský večírek:
- Španělské tance - Flamenco, tangos, sevillanas nebo divoký tanec španělských cikánů. Taneční vystoupení jsou velmi pestrá a využívají mnohé taneční rekvizity k obohacení zážitku ze španělského večera. Tanečnice tančí s kastanětami, španělskými vějíři, hořícími vějíři, tamburínami a mantóny. to vše buď na reprodukovanou hudbu nebo i živou.
- Španělský šerm - pánové šermíři a kaskadéři vám předvedou vášnivý šerm kordů, při kterém vám zamrazí v zátylku, ale přesto budete bezpečni.
- Španělská hudba - vystoupení hráčů španělské hudby. Kytary, bubny, cajóny a kastaněty.

flamenko, španělský tanec flamenco, španělský tanec a hudba, kytara


Vzpomínka na nevšední zážitek vám navždy zůstane v srdci. Tanec, hudba, šerm, to vše můžete mít i u nás. Zažijte Španělsko v České republice.

flamenco, španělský tanec
flamenco, španělský tanec flamenco, španělský tanec flamenco, španělský tanec by Trn v oku
   

 

Viděli jsme:

Meteostanice pro vaši předpověď

Chcete mít vždy aktuální předpověď počasí pro Vaše bydliště? Pořiďte si domů meteostanici, která Vám poskytne vždy tu nejaktuálnější předpověď počasí. Vyberte si na stránkách hodinarstvi.cz!

Contact

Eva Halanova
Production
(CZ, EN, ES)
+420/ 605 380 308
kenningproductions@gmail.com

Ajna Kenning 
Managing Director
(CZ, EN, DE, HU)
USA +1-415-712-9261
info@kenningproductions.com