Science fiction, budoucnost, vesmír, roboti

Pro společesnké akce ve stylizaci Sci-fi, moderna, vesmír, budoucnost nebo UFO a další futuristická témata. Taneční představení znázorňující různá témata z oblasti technologií.
 

Planety a vesmírná tělesa

Vesmír a jeho krásu vám představí tance "Tančící planety" jako jsou třeba Slunce, Venuše, Země, Mars nebo Saturn. Taneční vystoupení v různém rozsahu. Tančí 1 - 5 tanečnic, délka programu 3 - 12 minut.
Z vesmírných témat můžeme nabídnout - Mléčná dráha, Černá díra nebo Nova. Scénicky pojaté tance na současnou moderní hudbu. Témata lze po dohodě rozvinou nebo obměnit.
 

Roboti, elektronika, technologie

Taneční vystoupení robotů ve stylu electric boogie v podání mistrů světa z roku 2001 až 2003. Toto představení vám představí úžasný taneční styl napodobující pohyb robotů. V rámci vystouepní je i interakce s divákem ve velmi humorném duchu, kdy se baví celá společnost.

Electro balett dancer / Robobaletka - vystoupení inspirované porcelánovými soškami a starožitnými hracími skříňkami. Akce je vhodná i jako animace nebo dokreslení atmosféry.
 

 
     

 

Ke shlédnutí:

Zájezdy do Řecka Vás okouzlí

CK Viamare nabízí zájezdy do Řecka, které každého okouzlí. Nádherné pláže, čisté moře, krásné počasí, co více si na své dovolené snů přát? Tak navštivte náš web.

Skvělé založení evropské společnosti

Založení evropské společnosti od OK-společností. Bude to vaše životní změna, za kterou budete radi. Nahlédněte na naše webové stránky www.ok-spolecnosti.cz.

Contact

Eva Halanova
Production
(CZ, EN, ES)
+420/ 605 380 308
kenningproductions@gmail.com

Ajna Kenning 
Managing Director
(CZ, EN, DE, HU)
USA +1-415-712-9261
info@kenningproductions.com