Malování henou, malování na obličej

Malování, zdobení henou

Pro Vaše firemní večírky a další společenské události - oslavy, plesy, slavnosti, nabízíme doprovodné aktivity jako je malování henou nebo malování na obličej.
 

Zdobení hennou

Pro zpestření Vaší akce doporučujeme malování henou. Je to aktivita, kterou využijí hlavně ženy, ale i děti, které toto milují. Mít možnost nechat se ozdobit dle svého vkusu. Malování je možno na celé tělo, oblíbené jsou pak ruce, paže, chodidla, ale i krk nebo ramena.
Malování henou je výborné na akce exotického rázu, tématické akce jako je indický nebo egyptský večírek, ale i na jakékoli jiné akce.

malování těla henou malování těla henou malování těla henou

 

O zdobení těla hennou

Malování henou má největší tradici v severní Africe a v Indii. Malují se nejčastěji ruce a dlaně, nohy a chodidla. Protože původ malování henou je v zemích, které jsou převážně muslimské, vyobrazují se hlavně ornamenty a květinové motivy. V Indii má hena velmi složitou a rozsáhlou symboliku.
Hena se získává z tropických stromů Lawsonia inermis nebo Lawsonia alba, jejichž listy a mladé výhonky se rozdrtí na prášek. Hena se též používá k barvení vlasů. Čistá hena dává barvu oranžovou až hnědočervenou, výsledek malování nebo barvení vždy záleží na vašem vlastním pigmentu, proto málokdy u více žen vytvoří hena stejný barevný odstín. Na kůži se maluje buďto tradičně pomocí dřívka, pomocí kornoutku nebo injekční stříkačky.

Protože hena je barvivo přírodní, záleží velmi na teplotě a délce působení. Henový obrázek vydrží na kůži 4 -14 dní, záleží, jak moc místo umýváte, trvanlivost můžete prodloužit potíráním olejem.

Contact

Eva Halanova
Production
(CZ, EN, ES)
+420/ 605 380 308
kenningproductions@gmail.com

Ajna Kenning 
Managing Director
(CZ, EN, DE, HU)
USA +1-415-712-9261
info@kenningproductions.com