Nerf pistole a zbraně

Pistole, samopaly, brokovnice to je široká nabídka kolekce Nerf v našem e-shopu. Snem školáčků je vlastnit, alespoň jednu zbraň z této série, proto neváhejte maminky a tatínkové, udělejte svým dětem radost a objednejte jim za super ceny Nerf pistole a zbraně.

Nové akční modely Nerf pistolí a zbraní

Světelné efekty, zvuky a další doplňky Nerf samopalů, brokovnic, zbraní jsou popsány a dodávány ke každému vybranému typu. Na balení a v info popisu našeho sortimentu také uvádíme vhodný věk dítěte, pro kterého je zbraň určena, prosím dbejte těchto doporučení.

Do boje s Nerf kulomety, samopaly, vodními děly

Akční Nerf pistole a zbraně pro malé ochránce a bojovníky, vybírejte mezi Nerf samopaly, vodními děly, pistolemi, brokovnicemi a dalšími. Tatínkové užijte si se svými synáčky skvělé bojové akce a pořiďte hrací sety, kde naleznete dvě zbraně a dostatek nábojnic.

Pistole a Nerf brokovnice pro nejmenší

Nerf brokovnice jsou pistole s pěnovými šipkami, nebo můžete zvolit variantu kapslíkové pistole, kdy zvukový efekt palby je daný vložením kapslí. Náboje dodáváme včetně vybraných druhů Nerf pistolí a zbraní.

Jako opravdové jsou Nerf pistole a zbraně

Originální jsou také novinky jako např. Nerf samopal, Nerf kulomet, které jsou perfektně propracované. Skvělý design jim dodá na opravdovosti. Tyto dětské zbraně neublíží, jsou zajištěny, vyrobeny a vybaveny tak, aby nezpůsobili žádná poranění.

Sestavte si Nerf samopal se zaměřovačem

Poloautomatický Nerf samopal s 10 náboji, šipkami a dále kolejnicí na vrchní části, na kterou lze připevnit další možné součástky určené k palbě. Tento model si můžete sami sestavit či rozebrat. Nerf samopal má svůj zaměřovač, světelný paprsek a je vhodný i pro noční boje.

Široký zásobník s nastavením palby to je Nerf kulomet

Další novinkou je Nerf kulomet, který je vybaven až 35 střílecími šipkami v jeho bubnovém zásobníku. Tato Nerf pistole a zbraň je propracována tak, že zde můžete navolit rychlost střely a lze přepínat na nepřetržitou palbu. Super akční Nerf kulomet.

Objednávejte Nerf pistole a zbraně v našem e-shopu

Nerf kulomety, pistole a další zbraně pracují na bateriové bázi. Doplňky a součástky lze dokoupit zvlášť. Hrací sety Nerf pistolí a zbraní pořídíte v našem e-shopu za výhodné ceny. Sledujte akce, slevy a další naše nabídky na akční hračky, které potěší vaše děti.

Návrat do kategorie Děti

Nerf pistole a zbraně

Contact

Eva Halanova
Production
(CZ, EN, ES)
+420/ 605 380 308
kenningproductions@gmail.com

Ajna Kenning 
Managing Director
(CZ, EN, DE, HU)
USA +1-415-712-9261
info@kenningproductions.com