Monster High tetovací studio

Chceš si udělat svoje vlastní tetování a ještě navíc se podobat oblíbené příšerce ze střední školy Monster High? To se Ti může splnit! Kup si u nás Monster High tetovací studio a udělejte si s kamarádkami mejdan příšerek!

Druhy tetování

Můžeš se na váš večírek, který se rozjede ve večerních hodinách, „ozdobit“ dočasným tetováním! Na výběr máš škrábance, stehy, kousance, šupiny, hadí kůži nebo obvazy mumie! Použiješ na to speciální váleček, který vložíš do aplikátoru (ve tvaru kosti), ponoříš do inkoustu a potom naneseš na kůži. Je to snadné a zábavné! Monster High tetovaní je fakt cool.

Další „ozdoby“

Navíc se také můžeš přikrášlit různými strašidelnými tetovacími samolepkami a razítky. Lebka obsahuje barvy a další líčidla, díky kterým se můžeš přiblížit vzhledu pořádné monster příšerky! Uspořádejte soutěž o nejhrůznější příšeru s nejoriginálnějším tetováním!

Obsah tetovací sady Monster High

V celé sadě najdeš: aplikátor ve tvaru kosti, 6 válečků, 7 malých archů s tetovacími samolepkami, lebku s razítkovacím polštářkem a 3 barvami a doplňky k líčení. Vhodné pro děti od 6 let.

Vyzkoušej tetovací studio Monster High a staň se nejhrůznější příšerou!

Návrat do kategorie Děti

Monster High tetovací studio

Contact

Eva Halanova
Production
(CZ, EN, ES)
+420/ 605 380 308
kenningproductions@gmail.com

Ajna Kenning 
Managing Director
(CZ, EN, DE, HU)
USA +1-415-712-9261
info@kenningproductions.com