Dětská elektrická autíčka

Dětská elektrická autíčka pro vaše děti jsou luxusní hračkou. Autíčka vypadají jako opravdové a mají bohaté příslušenství s možností dokoupení doplňků.

Super zábava s dětskými elektrickými vozítky

Nabízíme dětská elektrická autíčka pro holky i kluky, různá provedení i barvy. V naší nabídce jsou i vozítka do terénu. Kupte si dětské elektrické autíčko BMW nebo čtyřkolku do terénu!

Velký výběr

Široká nabídka elektrických vozítek potěší zejména chlapce a jejich tatínky, ale ani slečny nepřijdou zkrátka. Máme vozy zkrátka pro každého! Vyberte svým dětem dětské elektrické autíčko nebo čtyřkolku. Máme řadu světových značek pro široké věkové rozmezí.

Dětská elektrická čtyřkolka

Dětská elektro čtyřkolka je ideální do terénu. Užijte si spousty legrace při dovádění na zahradě nebo procházkách na loukách. Tatínci rádi zasvětí své ratolesti do světa motorů s kvalitním elektrickým dětským autíčkem.

Snadné ovládání

Dětská elektrická autíčka jsou uzpůsobena i pro ty nejmenší děti. Ovládání je velmi jednoduché, naučí tak vaše děti řídit a odhadovat možnosti terénu zábavnou formou. Autíčka splňují všechny normy EU, nemusíte se tak bát, že by vaše dítě bylo autíčkem zraněno.

Dětská autíčka s elektrickým motorem a jejich příslušenství

Dětská elektrická autíčka jsou vybavena klaksony, posuvnými sedačkami, řazením, brzdou, pedály a vším tím co dělá auto autem. Součástí je baterie a nabíječka. Dokoupit se dají náhradní díly i celý servis!

Super dárek na čtyřech kolech

Zábava pro vás i vaše děti! Elektrická autíčka za skvělé ceny a ihned k dodání. Vyberte si, která se vám líbí a objednávejte u Bejby.net!

Návrat do kategorie Děti

Dětská elektrická autíčka

Contact

Eva Halanova
Production
(CZ, EN, ES)
+420/ 605 380 308
kenningproductions@gmail.com

Ajna Kenning 
Managing Director
(CZ, EN, DE, HU)
USA +1-415-712-9261
info@kenningproductions.com