Přestavba auta na plyn

Současná nevyrovnaná sitauce na trhu s pohonými hmotami vede čím dál více řidičů k alternativním pohonům. Nejčastěji se majitelé vozů rozhodnou pro LPG. To přináší nejen provozní úspory, ale je též mnohem šetrnější k životímu prostředí. Mezi firmy které tuto službu nabízejí na opravdu profesionální úrovni a za rozumnou cenu je i firma Levnelpg.cz

Přestavba má své výhody

Pohoné hmoty LPG dnes natankujete téměř u všech čerpacích stanic. Cena je nesrvnatelně nízší než cena benzínu nebo nafty. Vývoj LPG dnes již tak pokročil, že motor neztratí původní výkon. Přestavba je tak výhodnější nejen vzhledem k financím, ale také výrazně  šetří životní prostředí a hlavně  motor vozidla.

Firmu na přestavbu vybíráme mezi specialisty

Přestavba na LPG je zásahem do motoru vašeho vozu, proto je důležité vybrat si renomovanou a spolehlivou firmu. Mezi zavedené a osvědčené firmy patří bezesporu společnost Levnelpg.cz. Ta nenabízí jen kvalitní služby a indivuduální přístup a řešení, ale i velmi výhodné ceny. Navíc za svou práci ručí a vy si můžete být jistí prvotřídní kvalitou. Kvalitu vám též zaručí nejmodernější systém sekvenčního vstřikování LPG MAGIC 2, tento systém zajistí vozidlu dokonalou bezpečnost proti úniku. Také se do vozu montuje produkt GREEN ADD sloužící jako účinná ochrana ventilů motoru.

Individuální přístup k zákazníkům

Každý zákazník má trochu jiné požadavky a všem těmto požadavkům se firma Levnelpg.cz snaží vyhovět v nejširší možné míře. Ke každému vozu se tak přistupuje individuálně a postupuje se i s ohledem na přání zakazníka.

Návrat do kategorie Auto-Moto

Přestavba auta na plyn

Contact

Eva Halanova
Production
(CZ, EN, ES)
+420/ 605 380 308
kenningproductions@gmail.com

Ajna Kenning 
Managing Director
(CZ, EN, DE, HU)
USA +1-415-712-9261
info@kenningproductions.com