LPG

Ušetřete na provozu svého vozu! Nechte si namontovat LPG pohon. Pohony na LPG montujeme s minimálním zásahem do vizuální stránky vozu a navíc velmi rychle. Informujte se o výhodách, které vám LPG pohon přináší na našich webových stránkách.

Kvalitní služby

Aby byl váš nový LPG pohon plně funkční je potřeba provést kvalitní montáž s minimálním zásahem do motoru. Svěřte svůj vůz do rukou odborníků, kteří se přestavbami zabývají již dlouhá léta. Montáž, nastavení a seřízení provedeme moderními technologiemi s použitím kvalitních značkových součástek. Jízdní vlastnosti vozu se takřka nezmění! Hlavní rozdíl pocítíte v peněžence. LPG pohon je výrazně levnější, navíc šetříte životní prostředí.

Jaká auta jsou vhodná k přestavbě?

Přestavbu provádíme na všechny typy vozů! Nejvíce se přestavba vyplatí řidičům, kteří najedou více než 15tis km za rok. Vozy s LPG pohonem jsou také osvobozeny od silniční daně! Jediný problém, který se může vyskytnout je neochota prodejců akceptovat přestavby. Tudíž pokud máte vůz v záruce, přestavba se nedoporučuje právě kvůli záručnímu servisu.

Jezděte levně a ekologicky s pohonem na LPG!

Návrat do kategorie Auto-Moto

LPG

Contact

Eva Halanova
Production
(CZ, EN, ES)
+420/ 605 380 308
kenningproductions@gmail.com

Ajna Kenning 
Managing Director
(CZ, EN, DE, HU)
USA +1-415-712-9261
info@kenningproductions.com