Autosklo

Čelní autosklo je jednou z nejčastěji poškozených částí vozu. Nevyplatí se podceňovat malé prasklinky, i z těch může vzejít velký problém. Výměna autoskla s námi není žádný problém. Ceny máme příznivé a skla měníme takřka na počkání. Abyste ušetřili ještě více, doporučujeme pojištění čelního skla, které jsme schopni vám sjednat.

Levněji už to nejde

K naší práci nevyužíváme kamenné prodejny, to je jedna z věcí která nám umožňuje nasadit ceny mnohem níž než je u konkurence běžné. Vhodný tip autoskla si můžete vybrat sami v našem online katalogu. Autosklo odebíráme od prvovýrobců, což je další plus pro vás, naše zákazníky

Přesklívání ve vaší režii

Mezi největší výhody našich služeb patří zasklívání vozu, na místě které se hodí vám! Výměnu autoskla provedeme klidně u vás doma. Nemáte li prostory nevadí naše dílny mají dostatečnou kapacitu. Kromě výměny autoskel nabízíme i jiné služby z oboru. Tónování oken, kódování a dále prodej a montáž střešních oken. Autodílnám můžeme dodat veškeré příslušenství pro výměnu autoskel jako jsou lepidla, nářadí aj.

Bezpečnost především

Nejezděte s poškozeným autosklem. Riskujete své zdraví a život. Ačkoliv se poškození na první pohled může zdát banální, stačí drobný náraz nebo špatně dopadlý kamínek a vaše čelní sklo se vysype. Naše společnost vám autosklo vymění takřka na počkání a navíc levně. Nezapomeňte na pojištění čelního skla!

Návrat do kategorie Auto-Moto

Autosklo

Contact

Eva Halanova
Production
(CZ, EN, ES)
+420/ 605 380 308
kenningproductions@gmail.com

Ajna Kenning 
Managing Director
(CZ, EN, DE, HU)
USA +1-415-712-9261
info@kenningproductions.com