Antická móda - Řecko, Řím a starověký Egypt

antická módní přehlídka

Antická módní přehlídka vám představí oděvy starověkých kultur. Odívání v antickém Řecku, starověkém Egyptě, ale i antickém Římě.

Představíme vám několikero modelů jak dle autenticky dochovaných předloh, ale i divadelní a filmové variace na dané téma.

V rámci antické módní přehlídky budete mít také možnost shlédnout odrazy této kultury v dalších epochách lidské historie. Jako na příklad  znovuzrození antické kultury v renesanci nebo návrat ke klasickým předlohám v období empíru.
 

 


Antická módní přehlídka jako vhodný program městských slavností

Antickou módní přehlídku doporučujeme všem, kteří našli zalíbení v historii zemí, kde se rodila kultura evropského světa.
Přehlídka je také výborným zpestřením enbo hřebem jakéhokoliv tématického programu nebo společenské události. Módní přehlídky tohoto typu se také hodí na větší akce, jako jsou městské slavnosti a výročí.
 

Módní přehlídka antických kostýmů

Přehlídka kostýmů a oděvů může mít různý rozsah. Základní nabídka jsou 4 modely, lze však rozšířit až na 15 modelů, jak dámských tak pánských včetně vojenských uniforem. Přehlídka je doprovázena mluveným slovem moderátora. Tak dostávají představované modely antických oděvů svůj další divácky srozumitelný kontext.

antická módní přehlídka antická módní přehlídka
antická módní přehlídka antická módní přehlídka

 

Contact

Eva Halanova
Production
(CZ, EN, ES)
+420/ 605 380 308
kenningproductions@gmail.com

Ajna Kenning 
Managing Director
(CZ, EN, DE, HU)
USA +1-415-712-9261
info@kenningproductions.com