Retro módní přehlídka 80.let 20.století - ČSSR

Retro módní přehlídka z 80.let minulého století, tedy z let 1975 - 1989. Zábavnou formou pojatá módní přehlídka s vtipnou pointou, doprovázená hudebními motivy největších hitů let osmdesátých jako "Holky z naší školky", "Sladké mámení", "Je to fajn" nebo "Evičko tričko" a mnoho dalších.
 

Během této módní přehlídky budete mít možnost shlédnout průřez odíváním socialistické společnosti v bývalem Československu. Oděvy pracujících žen, intelektuálů i proletariátu, volno časové oblečení, disko styl, vojenské uniformy, ale také odívání kriminálních živlů jako byli takzvaní "veksláci".

 

Další programy pro Retro večírek ve stylu 80.let 20.století

Spartakiáda - taneční program z roku 1985
Pionýrky - tanec rozverných pionýrek v sexy uniformách

 

Odkazujeme:

Tip na dárek - Puzzle z fotky

Jestli má ten, o jehož obdarování Vám jde, rád skládání puzzle, překvapte ho takovým typem, který zaručeně nemá. Vyberte kvalitní fotku, kontaktujte fotoprodejnu nabízející tuto službu a dárek může putovat ke svému budoucímu pánovi. Je jen na Vás, jaký motiv vyberete. Můžete to být Vy, vaše děti, jeho nebo její mazlíček, oblíbené místo, zkrátka fantazii se meze nekladou. Fotoobchody nabízejí puzzle různé velikosti i tvarů.

Moderní klec pro hlodavce

Klec pro hlodavce z webových stránek www.happyzoo.cz mají různé rozměry, dekorace i prolézačky pro zábavu. Jedině s námi budete spokojeni.

Pořiďte si přenosnou klimatizaci

Přemýšleli jste o klimatizaci, ale přijde vám pro vaše účely zbytečné si pořizovat stacionární zařízení? Vhodným řešením jsou přenosné klimatizace. Výběr máte mezi jednodílnými a dvoudílnými přístroji.

Contact

Eva Halanova
Production
(CZ, EN, ES)
+420/ 605 380 308
kenningproductions@gmail.com

Ajna Kenning 
Managing Director
(CZ, EN, DE, HU)
USA +1-415-712-9261
info@kenningproductions.com