Tým Kenning Productions

Ajna Řezníčková

Ajna Kenning

Managing director - produkce, PR, umělecké projekty

Miluje umění, krásu a kvalitu. Skloubení těchto tří aspektů ji přivedlo k založení umělecké a produkční agentury Trn v oku, která si zakládá právě na těchto pilířích.

Frontmanka a sólová tanečnice tanečního souboru Trn v oku a ArtDance v současné době žijící v San Franciscu, USA, kde založila dceřinnou společnost Kenning Productions. V návaznosti na široký repertoár souboru vytvořila rozsáhlé portfolio spolupracovníků, kteří jsou profesionály svého oboru a díky tomu může agentura Trn v oku nabízet všestranné a zároveň kvalitní služby v oblasti umění, kultury a zábavy prověřené kvality.

Specialista na exotiku a netradiční programy - tak by se dalo nazvat hlavní působení Ajny. Díky studiu na Univerzitě Karlově v Praze oborů sinologie a maďarská filologie si získala přehled o, pro nás exotických kulturách - Asie a Dálný Východ, Polynesie, Střední Východ. Vedle toho také ráda pracuje s netradičními a náročnými tématy, které jsou výzvou pro kreativitu a organizaci.

Projekty
KENNING PRODUCTIONS  Oficialní stránka agetury
Kenning Productions produkční agentura

Japonský tanec  www.japanesedancesf.com
Profesní webové stránky www.ajnakenning.com
Zakladatelka a vedení asociace Polynesie LINK
Exotické kulturní programy ArtDance www.artdance.cz
Fantastic Dance Company www.fantastic-dance-show.com

Eva Halanová

Eva Halanová

Produkční 

  
 


Trn v oku
taneční soubor, choreografie

WEB - Trn v oku, tanečníci

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Viděli jsme:

Účetní od účetnictví Praha 6

Do běžného sortimentu služeb, který je každá účetní, jejíž služby poskytne Účetnictví Praha 6, schopna zpracovat, patří účetnictví a daňová evidence, mzdy a mzdové účetnictví a zpracování daňového přiznání. Více na našich stránkách www.mf-servis.eu. My jsme tu právě pro Vás.

Pohřební věnce za skvělé ceny

Pokud sháníte například romantickou kytici pro přítelkyni, maminku nebo smuteční kytici jako třeba pohřební věnce, nejsou lepší dodavatelé těchto kytic než jsme my. Pro více informací navštivte naše webové stránky www.vazbykvetin.cz.

Contact

Eva Halanova
Production
(CZ, EN, ES)
+420/ 605 380 308
kenningproductions@gmail.com

Ajna Kenning 
Managing Director
(CZ, EN, DE, HU)
USA +1-415-712-9261
info@kenningproductions.com