Židovská hudba

klezmer band, jidiš, židovská hudba

Dovolte nám představit vám pravou a nefalšovanou klezmerovskou hudbu, nebo chcete-li jidiš.
Pro vaši akci zajistíme veselou židovskou hudbu, která nenehá žádného diváky chladným, protože je natolik příjemná na poslech, že nejednoho hosta roztančí.
 

Styl židovské hudby

Klezmerové melodie  - písně židovských hudebníků z východní Evropy a z Ameriky z 19. a 20. století jsou základem základem hudebního žánru, který si můžete objednat pro vaši akci.
Na tomto základě uslyšíte směs hudby jazzové, balkánu se špetkou cikánské rozvernosti, latinskoamerickým rytmem, ale i rockovou svérázností.
 

židovská hudba, klezmer, jidiš židovská hudba, klezmer, jidiš  


Nezapoenutelný hudební zážitek vám přinesou profesionální hudebníci provozující tento žánr. Naše klezmeři stáli před posluchači jak u nás, taki v zahraničí. Jejich vystouepní je vhodné jak na velké akce, tak i do malých komorních prostor.
jejich hudební vystopení může být jak damostatné, tak se může stát součástí i větších koncertních akcí nebo komponovaných pořadů, firemních večírírků nebo městských slavností.

Hudební rámec kapele dodává pětice nástrojů: klarinet, housle, bendžo, kontrabas a bicí. Zpívá se v angličtině přistěhovalců z Evropy a v jidiš.
 

Neváhejte si je objednat, jsou skvělí.
 

Další program - sephardské tance

Po předchozí domluvě můžeme zajistit vystoupení tanečnic tančících tance na židovskou hudbu nebo tančícíh na živou hudbu kapely. Zapojení hostů do tance také možné.

židovská hudba, klezmer, jidiš    
     
     

 

Contact

Eva Halanova
Production
(CZ, EN, ES)
+420/ 605 380 308
kenningproductions@gmail.com

Ajna Kenning 
Managing Director
(CZ, EN, DE, HU)
USA +1-415-712-9261
info@kenningproductions.com