Degustace alkoholu, asijského jídla

Degustace saké a japonského alkoholu

Pro Vaše firemní akce a večírky Vám zajistíme degustace světových značek doutníků, whiskey a rumů, saké, ale i belgických čokolád a pralinek nebo třeba i sushi a dalších asijských pochutin.

Pod odborným dohledem Vám připravíme a předložíme mnohá lákadla pro lidské smysly - chutě a vůně. Každou degustaci připravuje a doprovází profesionál svého oboru, který vám velmi rád poradí a povypráví o té, které značce, její historii a dalších zvláštnostech.

 

Degustace

- Saké, japonské víno

- Japonské, čínské a korejské čaje

- Doutníků

- Rumy - Karibik

- Whisky

- Belgické pralinky a čokolády

- Sushi


SAKÉ - Cesta saké

ochutnávka 5 druhů japonského saké s odborným výkladem spojená s degustací japonských čajů (neboť cesta čaje je velmi propojena i s cestou saké) - originální výprava včetně porcelánu na saké i čaje. Moderátor japanolog, tématický kostým + asistentka animace gejša. Atmosféra jako v pravé japonské čajovně.
 

NIHONČA

Základní úvod do problematiky přípravy, typologie a vychutnávání japonského zeleného čaje, seznámení s čajovým náčiním a keramikou, degustace, seznámení se stručnou historií čaje v Japonsku a kulturním a historickým odkazem čajového obřadu. Lektor je trojnásobným vítězem čajové soutěže Čajomír Ice tea cup a Hot tea cup.
 

CIGAR NIGHT - Večer plný tabáku

Prezentace a ochutnávka doutníků.
Pokud holdujete tabákovému kouři, nenechte si ujít prezentaci a ochutnávku pravých doutníků, suchých i vlhkých. Naši promotéři Vás naučí doutníky nejen kouřit, ale i kupovat, skladovat, ořezávat a zapalovat, aby byl Váš prožitek z doutníku opravdu intenzivní. Rovněž Vás seznámíme s jejich historií a postupem výroby.
 

WHISKY NIGHT - Skotský večer

Prezentace a ochutnávka whisky. Zajistíme pro Vás prezentaci skotské whisky (single maltblended) nebo světové whisky (irská, americká, česká a dva druhy skotské). Celá prezentace je velmi stylová, včetně oděvu promotérů.
Pro větší zážitek ze skotské whisky Vám nabízíme možnost zajištění skotské hudby a tance, zapůjčení kiltů hostům a další.
 

RUM NIGHT - Rumy světa

Prezentace a ochutnávka rumů z různých koutů světa.
 

SUSHI WORKSHOP

Připravíme Vám speciální kulinářský koutek, kde si Vaši hosté můžou za doprovodu kuchaře ubalit a připravit sushi. Naučíme Vás, jak se připravuje sushi. Jedná se o přípravu MAKI SUSHI, NIGIRI SUSHI, CALIFORNIA SUSHI, TEMAKI SUSHI a SASHIMI
 

Objednávky - kontaktní formulář
 

degustace doutníků degustace skotské whisky degustace doutníků
  degustace doutníků Degustace - whisky, doutníky

 

Contact

Eva Halanova
Production
(CZ, EN, ES)
+420/ 605 380 308
kenningproductions@gmail.com

Ajna Kenning 
Managing Director
(CZ, EN, DE, HU)
USA +1-415-712-9261
info@kenningproductions.com